Do malého kolektivu účetní firmy ve Slaném přijmeme účetní/ho.

Hlavní činností bude kompletní zpracování finančního účetnictví svěřených klientů (tj. účtování vydaných a přijatých faktur, majetku, zápočtů, interních dokladů, pokladny, bankovních účtů; vypracování výkazů DPH, kontrolního hlášení, daňových přiznání).

Budete pracovat v účetním systému Helios RED a řešit účetní problémy se svěřenými klienty.

Pro tyto činnosti požadujeme přívětivé vystupování a pro-klientský přístup, samostatnost, odpovědnost a ochotu se dále vzdělávat. Dále požadované znalosti jsou: uživatelské ovládání PC, praxe v účetnictví, orientace v oblasti daní, problematika elektronického podání XML a práce v EPO.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci v malé rodinné firmě, která poskytuje účetní služby již od roku 1995. Umožňujeme formou dalšího vzdělávání další profesní růst.  Zaručujeme férové vztahy zaměstnanec x zaměstnavatel. Jsme připraveni k dohodě o délce úvazku a individuálnímu rozvržení pracovní doby. Našim zaměstnancům poskytujeme stravenkový paušál dle platné legislativy. Finanční ohodnocení je plně závislé na dosahovaných výsledcích, kvalitě odvedené práce a podílu na výsledku firmy.

V případě zájmu nás kontaktujte na dane@fias.cz